Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

ПУБЛІЧНИЙДОГОВІР, ПРИЄДНАННЯ І 

ДВОСТОРОННІЙ ДОГОВОРИ.

Програма в особі його керівника на сторінках сайту декларує умови роботи Програми, політики представництва інтересів, співпраці і конфіденційності. За визначенням чинного законодавства відносини Програми та учасників краудінвестінга грошовими внесками Програми будуються за принципом Публічного договору та Договору приєднання для яких зобов'язання, опубліковані на сторінках сайту, не можуть бути змінені заявником (Програмою), а особи, які приєдналися (пожертвували свої кошти) даній Програмі не можуть змінювати умови свого вкладу в односторонньому порядку.
При здійсненні акту краудінвестінга матеріальним (але не грошовим), або нематеріальним активом у Фонд Програми, виконання підрядних робіт, найму на роботу, проектної та / або науково-технічної участі, надання великих інвестицій, матеріальних та / або нематеріальних активів, що вимагає особливого режиму співпраці, прав і зобов'язань, умови участі є предметом двосторонніх договірних відносин Сторін з Програмою. 

Незалежно від способу участі у Програмі, керівник Програми реєструє кожну особу, як учасника Програми під декларованим цією особою ім'ям, логіном та / або паролем, іншими (за бажанням учасника) ідентифікуючими даними.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.