Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

8. Баритова технологія безопарного виділення цукрів.

Баритова технологія безопарного виділення цукрів використовувалася в США і Європі з 1838 року до середини минулого сторіччя. Виробництво цукру за цією технологією було припинено через великі витрати на термічний процес регенерації гідроокису барію. Нова технологія регенерації гідроокису барію без термічного процесу дозволяє зробити цю технологію економічно вигідною.

Ми можемо запропонувати хімічний більш вигідний спосіб регенерації барію. При цьому можна змінити якість технологічного ланцюга:

- Застосувати озонування для обробки стружки цукрових буряків, дифузійного соку, що в свою чергу, освітлити і полегшити фільтрованість, скоротити споживання вапняного молока для очищення соку і витратами палива для цього в 75 разів і більше;

- НЕ випарювати дифузійний сік з 15-16% до 65% СР, а піддавати його обробці гідроокисом барію з виділенням в осад сахарату барію і відділенням розчину нецукрів, без не зруйнованої структури нецукрів (6,5-7,5 м3 на 1 т цукру ) з подальшим виробництвом з них товарної продукції;

- Припинити скидання цукру (близько 2%) у складі відходу виробництва - кормовий патоки (меляси);

- Налагодити переробку нецукрів в корисні органічні сполуки для харчової промисловості, косметології та фармакології (близько 2,8 т / добу).

Крім зекономлених енергоносіїв, виділені органічні кислоти дадуть додатковий економічний ефект.

Наша баритова технологія усуває технологічні переділи переробки зеленої та кормової патоки (меляси), може бути застосовна і з технологічного переділу обробки зеленої патоки з виключенням переробки кормової патоки.

Виробництво дешевого цукрового сиропу дозволить без випарки і кристалізації його в цукор, застосовувати його на цукеркових фабриках, виключивши операцію розведення цукру водою.

Виробництво дешевого цукрового сиропу дозволить освоїти новий вид продукції - цукровий сироп з фруктовими соками, розливають у склянки з напоями з сифону.

Застосування безвипарної технології отримання цукрового сиропу на виробництвах очеретового цукру дозволить зробити його ще дешевше, відкриє «друге дихання» для виробництва спирту, як дешевої паливної добавки.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше