Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

15. Пріоритет.

Короткий огляд представленої тематики розробок дає обґрунтування існування і розвитку концепції «Технології виробництва« зрілих товарів». Ми не створюємо нічого надприродного. Ми тільки лише показуємо новий погляд на речі і процеси, до яких вже всі звикли до такої міри, що не помічають можливості на цьому добре заробити.

Нові технології є результатом узагальнення низки технічних ноу-хау, винаходів і ноу-хау в складі винаходів (разом - Винаходи), які були відображені у низці робочих матеріалів ЗАТ «СБІ», патентах авторів, заявках і підготовлених заявках на патенти України.

Опис Винаходів мають рамковий характер, - обґрунтовують здійсненність нових технологічних процесів, описують структуру технологій і послідовність дій, але не дають відомих авторам повних параметрів виконання процесів, званих «ноу-хау». На стадії розробки вихідних даних на проектування документація доповнюється характеристиками процесів, пишуться заявки для патентування вкладених технологій в національних відомствах різних країн, або нові заявки процедури Patent Cooperation Treaty (PCT).

Технології, коротко описані вище, автори називають Базовими. Вони повинні забезпечувати надходження додаткового доходу від змін і застосування нової технологічної схеми, економії на процесах, паливі, логістиці, енергоносіях, покупних, сировини, витратах виробництва та утилізації відходів, їх змісту, капіталізації підприємства. Базові технології засновані на відпрацьованих промисловістю процесах (технологічних переділах) на промисловому обладнанні, мають аналоги апаратурного забезпечення процесу, використовуваного на момент створення Базової технології. Працездатність Базових технологій очевидна за принципом складання очевидних технологічних переділів.

Вкладені технології забезпечують Базові технології, використання нового більш ефективного способу проведення реакцій технологічних переділів, нового обладнання, яке збільшує швидкість процесу, скорочує витрати на виготовлення і утримання обладнання, дає економію його експлуатації та виробництва в порівнянні з традиційно використовуваним обладнанням.

Колектив авторів готовий перейти до розробки нових вкладених технологій і принципово нових реакторів, які забезпечать описані і підготовлені до опису нові енергозберігаючі безвідходні технології виробництва «зрілих товарів».

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.