Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

12. Виробництво безхлорних мінеральних добрив.

Основа виробництва - універсальний спосіб переробки неорганічних хлоридів. Безвідходне виробництво практично будь-яких комплексних мінеральних добрив з наперед заданим співвідношенням N : P : K, макро- і мікро- добавками організовується в простих хімічних реакторах. Виробництво добрив можна виробляти на установках малої потужності в рідкому вигляді, і розмістити виробництво поблизу споживання добрив (у 150-300 км за принципом розміщення підприємств Сільгоспхімії при СРСР), дозволивши зовсім по іншому організувати забезпечення сільгоспвиробника дешевими і ефективними мінеральними добривами.

Хлор, перетворений в хлористий водень, може використовуватися для обробки вапняку, крейди, доломіту з отриманням хлориду кальцію, магнію та їх суміші. Хлорид кальцію, вироблений у великих кількостях по малій собівартості можна застосовувати для облаштування сільських доріг.

Одним із прикладів впровадження технології є робота дослідно-промислової установки з виробництва калієвої селітри на ВАТ «ДніпроАЗОТ».

Ми можемо запропонувати технологію виробництва комплексних мінеральних добрив типу аддуктів з нейтральними фізіологічними властивостями пролонгованої дії. Ці добрива ефективніше і дешевше аналогів.

При наявності майже безкоштовного хлору ми можемо запропонувати ефективну технологію виробництва дешевого гіпохлориту натрію для використання його в санітарних і промислових цілях.

Ми можемо запропонувати цілий ряд розроблених біологічних добавок та регуляторів росту рослин, які при самостійному або комплексному застосуванні їх з мінеральними добривами при додаткових витратах від $5 на гектар посівів, можуть забезпечити приріст врожаю більше 20% по всім без винятку сільськогосподарським культурам.

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.