Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

14. Утилізація вуглекислого газу та енергетична проблема людства.

Розроблено різні концепції утилізації вуглекислого газу з отриманням содових продуктів, мінеральних добрив по безвідходної технології. Це дозволяє використовувати не тільки вуглекислий газ, що виділяється у вигляді відходу виробництва хімічної, металургійної, скляної промисловості, виробництва соди, а й використовувати вуглекислий газ, що викидається теплоенергетичними установками. Установки можуть мати різну продуктивність і розміщуватися там, де є відходи, що містять вуглекислий газ.

1. Один з найбільш простих і ефективних способів утилізації вуглекислого газу є скляне виробництво, поєднане з виробництвом бікарбонату натрію.

2. Комбінація виробництва вуглеамонійних солей з виробництвом мінеральних добрив за нашими технологіями - один з найбільш ефективних способів утилізації вуглекислого газу. Цей спосіб дозволяє ...

Амортизація вуглекислого газу ґрунтом є природним механізмом регуляції його концентрації в атмосфері. Ця амортизація перешкоджає виникненню парникового ефекту, з яким так несамовито почали боротися правителі розвинених країн.

3. Принаймні 3% відходів цивілізації відноситься до органічних відходів споживання. Від утворення цих відходів людство не звільниться ніколи. Разом з тим, цієї органіки цілком достатньо для енергетичного забезпечення життєдіяльності людини розумної. Цілком логічним є завдання ...

ВИСНОВКИ:

1. Практична реалізація написаного визначає проблематику енергетичного забезпечення людства і його екологічної безпеки в т.ч. і від парникових і кислотних та інших газів, як істеричну надуману страшилку, яка не має під собою жодних підстав.

2. Досить бігати по вулицях, кричати про проблеми і битися в істериці очікування Армагеддона. Пора щось конкретно робити.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.