Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

КРАУДІНВЕСТІНГ.

Ми віримо в те, що принцип народного фінансування Програми на стартовому етапі її розвитку, є найбільш правильним і ефективним. Ми націлені на успіх. Можливість отримання винагороди за спонсорство, найбільш вірогідна. Тому ми вибираємо форму краудфандінга - краудінвестінг.

У 2008 році Барак Обама тільки на етапі попередніх виборів зібрав дрібними внесками близько $ 272 млн. з більше двох мільйонів чоловік. Наша щорічна потреба на зміст міжнародної Програми в 136 разів менше, а соціальна значимість не нижче. Участь у краудінвестінгу Програми може прийняти будь-яка особа за власним велінням душі і серця прямим перерахуванням грошей на рахунок Фонду Програми. 

Запрошуємо жертвувати кошти всіх, кому близькі ідеї та завдання Програми, хто стурбований майбутнім, хто готовий без жалю витратити частину своїх грошей на впровадження нових технологій напрямку «ЕКОЛОГІЯ - ЦЕ ВИГІДНО». 

Ваша фінансова участь приймається в кожному разі за фактом надходження коштів на рахунок Фонду Програми. Ви самі регламентуєте анонімність вкладу, і обсяг своїх персональних даних, які готові оприлюднити на сайті Програми.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше