Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

4.2.3.9. Виробництво соди кальцинованої у виробництві скла (ВСК у ВС).

Найбільші витрати у виробництві скла складають: сода кальцинована – біля 23%; газ – біля 30%.

Світовий ринок первинного скла складає біля $13 млрд. на рік. В тому числі, сода кальцинована складає біля  3,12 млн. т (0,24 т на тону скла). З врахуванням зменшення витрат на рентабельність підприємств традиційних виробників соди, логістичні витрати, більшу ефективність власного нового безвідходного виробництва, без врахування додаткових доходів за рахунок виробництва соди для продажу, та виробництва додаткового попутного товарного продукту, мінімальний дохід нового виробництва скла для світового ринку може складати 25% від $3,25 млрд. на рік.

Безвідходна технологія виробництва соди кальцинованої дозволить одержати більш дешеву соду власного виробництва.

Разом з додатковим доходом підприємств виробництва скла зменшиться виробництво техногенного відходу виробництва соди тільки по 10%-му хлориду кальцію більше як на 31,2 млн. м3 на рік (10 м3 на тону соди), не враховуючи тверді та газові (вуглекислий та інші шкідливі гази) відходи виробництва вапняного молока, значно зменшаться витрати палива на виробництво соди кальцинованої.

4.2.3.9.1. Загальна концепція виробництва соди кальцинованої у виробництві скла (надалі – ВСК у ВС). Екологічний вплив на середовище та енергетичні витрати. Конкурентне середовище. Ринок та його перспективи.

4.2.3.9.2. Збір та розробка вихідних даних на проектування технології ВСК у ВС в цілому.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.