Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

4.2.3.11. Енергетичне забезпечення життєдіяльності і нових технологічних процесів (ЕЗНТП).

Із 100% відходів, що виробляє людство, біля 97% відходів відносяться до відходів виробництва, і біля 3% - до органічних відходів споживання.

З відходами виробництва ми плануємо впоратися завдяки розпочатій Програмі «ECOPROFIT», завдяки загальним консолідованим зусиллям, розпочавши з впровадження стартового пакету технологій і Проектних пропозицій цього документу.

Скільки буде існувати людство, стільки будуть існувати його відходи споживання. З ростом населення, загальний об’єм відходів споживання буде тільки збільшуватись.

Навіть коли людство знайде і опанує нові джерела енергії, а частину відходів споживання навчиться використовувати знову і знову, проблема безпечної утилізації відходів споживання залишиться. Це означає, що при опануванні безпечного безвідходного способу утилізації відходів споживання, ми отримаємо надійне джерело енергії і «зрілих товарів», як результату первинної переробки сировини і базою для виробництва товарів споживання.

Після певного аналізу способів утилізації відходів споживання ми прийшли до висновку, що є доцільним всеосяжне впровадження надкритичного водного окислення вуглеводнів (НКВОВ), як основної складової відходів споживання.

На підставі цього ми пропонуємо до виконання ряд науково-практичних Проектних пропозицій.

4.2.3.11.1. Загальна концепція НКВОВ. Екологічний вплив на середовище, енергетичні витрати та здобутки. Конкурентне середовище. Ринок та його перспективи.

4.2.3.11.2. Екологічна та технологічна оцінка напрямку НКВОВ.

4.2.3.11.3. Розробка вихідних даних на проектування та розробка реактора, обладнання технологічних переділів (процесів) НКВОВ:

4.2.3.11.3.1.

……………….

4.2.3.11.3.9.

4.2.3.11.4. Збір та розробка вихідних даних на проектування технології НКВОВ в цілому.

До попереднього

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше