Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

ПЕРЕДУМОВИ.

Невеликим колективом учених за малий період часу були проаналізовані джерела та способи утворення відходів виробництва і споживання, створено напрямок нових технологій виробництва «зрілих» товарів базових галузей промисловості. Ці базові технології - нові комбінації існуючих технологічних процесів, які дають нову якість: не виробляють відходів, виробляють додатковий товарний продукт, зменшують енергетичні витрати, або виробляють енергію, дозволяють переробляти збіднені на цільовий продукт родовища, дозволяють переробляти нові копалини, проводять конверсію техногенних родовищ у вторинну сировинну базу. Йдеться про виробництво соди, вапна, глинозему, титану, хлору, марганцю, мінеральних добрив, цукру, переробки сірчанокислих відходів чорної і кольорової металургії, білих і червоних шламів, фосфогіпсу, розсолів техногенного та природного походження, вугільних відвалів, попутного видобутку дорогоцінних і рідкоземельних металів та ін. 

Нові технології (винаходи) оформлені більш 100 рамковими патентами України, які визначають нові комбінації існуючих технологічних переділів, але не містять тонкощів деяких технологічних процесів, що представляють «ноу-хау» Автори перестали займатися оформленням патентів (пріоритетів) на нові суперпозиції технологічних процесів, яких виходячи із створених уже варіантів можна створити ще тисячі. 

Світ вчених і промисловців володіє незрівнянно більшим інтелектуальним, науковим і промисловим потенціалом, ніж група ентузіастів без матеріальної і технічної бази.

В цей же час: Екологія вже не витримує присутність людства на Землі. При збереженні темпів збільшення народонаселення і виробництва відходів, часу для існування людства залишилося дуже мало. 

Треба впроваджувати нові технології, і як можна швидше, не послідовно, а паралельно і повсюдно - по всій Землі.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.