Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

2. Зародження Програми «ВІТЕР ЗМІН» і Проекту 02160.

У далекому 1989 році під час скорочення військових заказів на підприємства суднобудівної промисловості СРСР виникла проблема працевлаштування спеціалістів і підтримки галузі.

Ініціативною групою ентузіастів була запропонована ідея створення нової підгалузі суднобудування – малого суднобудування.

Впровадження ідеї розпочалось із створення Спільного підприємства з Міністерством суднобудівної промисловості СРСР – «Центру яхтобудування Мінсудпрому СРСР».

Для початку робіт Центру Міністерство інформаційним листом сприяння надало гарантії виділення фондів промислових площ підприємств південної та північної груп суднобудівних заводів. Згодом Комітет у справах молоді при Верховній Раді СРСР підготував законопроект підтримки створення нової Програми «ВІТЕР ЗМІН» будівництва учбового флоту на площах заводів Мінсудпрому і виділенні відповідного фінансування. До розпаду СРСР кошти до Центру не поступили, але державна підтримка і комплекс заходів державних органів, дали змогу скористатись  кредитним фінансуванням і розгорнути роботи з впровадження  Програми.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.