Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО.

Рамкові технології стартового пакету Проектних пропозицій Програми в основному - нова суперпозиція існуючих технологічних переділів, які давно працюють в промисловості, але мають у своєму складі ряд «ноу-хау», нові ідеї створення альтернативних реакторів, пристроїв і механізмів, які внесуть якісні позитивні зміни в динаміку технологічних процесів. На базі стартових технологій ми вже бачимо безліч варіантів створення нових технологій, нами ще не опублікованих. 

Уявляєте, як різноманіття нових технологій може бути створене за Вашої участі? Більше того, окрім стартового пакету технологій покликанням Програми є розгляд нових Проектних пропозицій. Світ набагато різноманітніше, ніж уявляють його автори стартового пакету. 

Чекаємо Вас на будь-якому етапі розвитку Програми. 

Гарантуємо дотримання авторських прав та оплату роялті. 

Основною ідеологією Програми є підвищення престижу інтелектуальної праці і перетворення нематеріального активу авторів в матеріальний актив підприємств.

Один із можливих варіантів науково-технологічного співробітництва є об'єднання інтересів у вирішенні завдань різних програм на рівні проектів і вже створених джерел фінансування. Яскравим прикладом існування спільних інтересів програм може бути Програма "Horizon 2020".

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.