Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

16. Можливості та перспективи.

Товари, вироблені по перерахованих технологіям - база промисловості будь-якої країни.

Глобальна зміна технологій на менш витратні і безвідходні технології надасть принципове стратегічне значення на долі людей, як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі.

Гармонійне поєднання принципів енергозбереження, безвідходності, позитивної соціальної спрямованості дають підстави для розумного співіснування природи і цивілізації.

Першість на ринку технологій виробництва «зрілих товарів» дасть економічну перевагу стратегічного значення.

Таким чином, робота з впровадження технологій повинна носити комплексний характер з урахуванням всіх пересічних зв'язків, як у виробництві, так і в економіці.

Системний підхід до проблеми впровадження технологій з виходом на великі обсяги виробництва, як технологічного обладнання, так і величезною гами товарної продукції, дає підставу на значне і стабільне фінансування.

Систематизація знань про способи освіти техногенних родовищ, способах ліквідації їх переведенням у розряд сировинної бази, обґрунтування нових технологій, що не мають відходів виробництва, а отже, і осередків надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф - первинне завдання нового напряму створення гармонійного суспільства.

До попереднього

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

Створіть свій вебсайт або інтернет-магазин за допомогою Mozello.

Швидко, просто, без програмування.

Поскаржитися на порушення Більше