Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

4.2.3.7. Переробка фосфогіпсу (ПФ).

Сучасне землеробство, медицина, промисловість без використання фосфору не можуть існувати.

Очікуваний світовий обсяг споживання фосфору (на P2O5) в 2015 р складав близько 45 млн. т, а отже, техногенного відходу виробництва фосфогіпсу - від 225 млн. т на рік. Крім цього технічний гіпс як відхід виробництва, утворюється і викидається в технологічних процесах чорної, кольорової металургії, з скруберів теплових електростанцій. Тому ми слово «фосфогіпс» будемо використовувати, як узагальнююче будь-який технологічний відхід виробництва – гіпс.

Мільярди тонн цього техногенного відходу лежать просто неба і в шахтах, скидаються у водойми, негативно впливають на навколишнє середовище.

У всьому світі за утилізацію цього техногенного відходу беруть плату, яка збільшує собівартість виробництва фосфорної кислоти.

Ми пропонуємо використовувати гіпс техногенного походження для виробництва товарних продуктів сульфату калію та хлориду кальцію з дохідністю до $600 на кожній тоні фосфогіпсу. Можливий додатковий дохід у декілька сотень доларів США на кожній тоні, одержаний від реалізації концентрату рідкоземельних елементів (РЗЕ), буде бонусом.

4.2.3.7.1. Загальна концепція переробки фосфогіпсу (надалі – ПФ). Екологічний вплив на середовище та енергетичні витрати. Конкурентне середовище. Ринок та його перспективи.

4.2.3.7.2. Екологічна та технологічна оцінка напрямку ПФ, як процесу конверсії техногенного відходу у вторинну сировинну базу, способу десульфуризації технологічних носіїв (рідин та газів).

4.2.3.7.3. Розробка вихідних даних на проектування, розробка реактора, обладнання технологічного переділу (процесу) ПФ:

4.2.3.7.3.1.

…………………..

4.2.3.7.3.5.

4.2.3.7.4. Збір та розробка вихідних даних на проектування технологій ПФ в цілому.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.