Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.

3. Обґрунтування. Ідеологія і стратегія.

Величезна морська держава на сором мала яхт менше ніж в маленькому Амстердамі. Майбутні моряки проходили своє навчання на швертботах та вітрильних судах іноземного будування. Сама держава не будувала учбових вітрильних суден вже більше як 130 років.

В цей же час суднобудівна галузь виробляла майже все можливе на той час: від каструль до авіаносців. Так, НПО «Квант» МСП СРСР, вихідцями якого була ініціативна група, створював найсучаснішу радіолокаційні комплекси та зброю активної і пасивної оптичної протидії морського базування. Тільки збереження цієї зброї у наземному використанні не дало б змоги навіть подивитись ворогу в сторону нашої країни, не кажучи вже про розв’язання війни на нашій території.

На презентації Центру яхтобудування МСП СРСР і Програми «ВІТЕР ЗМІН» в Нахімовському залі військово-морського училища м. Ленінград була представлена і схвалена стратегія розвитку нової підгалузі промисловості:

- головним споживачем нової підгалузі суднобудування повинно стати молоде покоління;

- нова підгалузь повинна бути самодостатньою;

- засоби навчання і відпочинку під вітрилами – першочергові об’єкти виробництва;  

- Яхти повинні вироблятись на конвеєрах, як автомобілі.

- наповнення внутрішнього ринку повинно супроводжуватись експансією на зовнішній ринок;

- флагманом Програми «ВІТЕР ЗМІН» повинно стати вітрильне судно баркентина власної побудови для здійснення навколосвітніх міжнародних походів під прапорами ООН і держави.

До попереднього

Читати далі.

До початку документа.

Приєднуйтесь. Візьміть участь у Програмі.